18 лютого 2020, 16:47

ВРП відсторонила суддю Рахівського районного суду від здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

На засіданні Вищої ради правосуддя 18 лютого 2020 р. було розглянуто клопотання заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора Холодницького Назара Івановича про тимчасове відсторонення судді Рахівського районного суду Закарпатської області Тулика Івана Івановича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності, яке надійшло до ВРП 11 лютого 2020 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "XVIII черговий з'їзд суддів: зборами суддів ОАСК обрано делегатів".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Як поінформував доповідач - член ВРП Андрій Овсієнко, - із доданих до клопотання матеріалів вбачається, що 25 березня 2019 р. судді Тулику І.І. вручено складене того самого дня заступником Генерального прокурора - керівником САП Холодницьким Н.І. повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

29 травня 2019 р. Холодницьким Н.І. було складено повідомлення про підозру Тулика І.І. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди) КК України, яке було вручено йому того самого дня.

Наразі кримінальне провадження стосовно Тулика І.І. перебуває на розгляді у Вищому антикорупційному суді.

У результаті ВРП вирішила:

  • задовольнити клопотання заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора Холодницького Н.І.;
  • тимчасово відсторонити суддю Рахівського районного суду Закарпатської області Тулика Івана Івановича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження стосовно обвинувачення Тулика Івана Івановича у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 369-2 КК України.

Нагадаємо, двох суддів апеляційних судів звільнено з посад.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати