29 липня 2020, 9:57

ВРП відсторонила суддю Біляївського районного суду від здійснення правосуддя

Судова влада України

Вища рада правосуддя відсторонила суддю Біляївського районного суду Одеської області Горяєва Ігора Миколайовича від здійснення правосуддя строком на 3 місяці.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Пресцентр судової влади очолюватиме начальник відділу комунікаційної діяльності секретаріату ВРП".

Про це повідомляє Судова влада України.

Зазначається, що ВРП вирішила тимчасово, строком на три місяці, відсторонити суддю Біляївського районного суду Одеської області Горяєва Ігоря Миколайовича від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та обов’язковим направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з питань застосування норм Цивільного процесуального кодексу України та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

"Доручити Національній школі суддів України забезпечити проходження суддею Біляївського районного суду Одеської області Горяєвим Ігорем Миколайовичем курсу підвищення кваліфікації з метою подальшого кваліфікаційного оцінювання для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді", - ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, внесено зміни до роботи з техзасобами фіксування судового засідання.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати