11 лютого 2019, 17:34

ВРП тимчасово відсторонила суддю Ржищевського міського суду від здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

Суддю Ржищевського міського суду Київської області Керімова Романа Вагіфовича відсторонено від здійснення правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Читайте також: "РСУ направила апеляційним судам для ознайомлення проект Положення про ЄСІТС".

Так, суддю відсторонено згідно з ч. 7 ст. 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і ч. 2 ст. 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Другою Дисциплінарною палатою ВРП 11 лютого 2019 р.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Як зазначається, судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення ВРП окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя - до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, до дисциплінарної відповідальності притягнуто ще 3-х суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати