13 березня 2020, 15:15

ВРП тимчасово відсторонила суддю Господарського суду Сумської області

Прес-служба ВРП

Суддю Господарського суду Сумської області Спиридонову Надію Олександрівну тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Венеціанська комісія привітала рішення КСУ змінити судову реформу Зеленського".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади ухвалила Перша Дисциплінарна палата ВРП 13 березня 2020 р.

Як зазначається, суддю відсторонено згідно із ч. 7 ст. 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і ч. 2 ст. 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою ВРП.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення ВРП окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя - до ухвалення ВРП рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, ВРП розпочне розгляд рекомендацій кандидатів у судді в кінці березня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати