22 липня 2019, 18:21

ВРП тимчасово відсторонила суддю Бабушкінського районного суду від здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

Згідно з ч. 7 ст. 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і ч. 2 ст. 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Другою Дисциплінарною палатою ВРП 22 липня 2019 р., суддю Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Циганкова Віталія Олександровича відсторонено від здійснення правосуддя.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ККС ВС опублікував постанову щодо порушення таємниці наради суддів".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади, такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади ВРП. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Як зазначається, строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя - до ухвалення ВРП рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, ВККС призначила співбесіди за результатами дослідження досьє суддів на 1 серпня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати