24 лютого 2023, 11:12

ВРП погодила перерозподіл коштів для забезпечення виплат відрядженим суддям: деталі

Пресслужба ВРП

Вища рада правосуддя погодила перерозподіл видатків державного бюджету між відповідними судами та територіальними управліннями Державної судової адміністрації України. Про це повідомила пресслужба ВРП.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "РСУ оновила орієнтовні нормативи навантаження на суддів за 2022 рік та інтерактивну карту судів України".

У ВРП зазначили, що перерозподіл погоджений із метою забезпечення виплати суддівської винагороди суддям, відрядженим до інших судів того самого рівня і спеціалізації, а також суддям, відрядження яких достроково припинено.

"У період відсутності повноважного складу Ради перерозподіл видатків здійснювала ДСА України. Після відновлення роботи конституційного органу суддівського врядування рішення щодо розподілу бюджетних видатків між судами (крім Верховного Суду), головним розпорядником яких є ДСА України, буде прийматися за погодженням із Вищою радою правосуддя відповідно чинного законодавства"– йдеться в повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати