03 липня 2015, 11:03

ВР уточнила особливості застосування закону «Про прокуратуру» в перехідний період

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо удосконалення та особливостей застосування окремих положень", повідомляє  Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Законодавчим актом визначено механізми реалізації положень нового Закону "Про прокуратуру" в частині добору прокурорських кадрів, здійснення дисциплінарного провадження до запровадження в повній мірі системи органів прокурорського самоврядування, формування кваліфікаційної дисциплінарної комісії прокурорів, усунуто окремі недоліки та неузгодженості закону, що визначають порядок призначення прокурорів на адміністративні посади тощо.

Законом внесено зміни до Закону "Про прокуратуру", якими визначено перелік адміністративних посад військових прокуратур, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і порядок призначення на ці посади, а також чітко розмежовано суб'єктів призначення на адміністративні посади в регіональних та місцевих прокуратурах.

На "перехідний" період Законом встановлено певні особливості його застосування, які дозволили б здійснювати формування професійного прокурорського корпусу.

Закон прийнято з урахуванням пропозицій.

Законопроект зареєстровано за №2667.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати