02 квітня 2015, 11:22

Впровадження страхової медицини зможуть почати лише наприкінці року - Квіташвілі

УНІАН

Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі заявив, що лікарняну мережу необхідно підготувати до введення страхової медицини, тому сьогодні її впровадити неможливо. Про це він розповів в інтерв'ю журналу «Новое Время».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Сьогодні це (впровадження страхової медицини - ред.) зробити неможливо. Навіть прийняття закону про страхування нічого не змінить. Необхідно підготувати лікарняну мережу таким чином, щоб вона могла обслуговувати потрібну кількість пацієнтів на відповідному для страхової медицини рівні», - говорить Квіташвілі.

При цьому він прогнозує, що вже до кінця року можна буде почати вводити окремі схеми страхової медицини.

Крім того, міністр охорони здоров'я пояснив, що крім впровадження страхової медицини, сферу чекають і інші кардинальні реформи.

«Нам потрібно створити законодавчу базу для ринку медичних послуг. Тому що зараз за ринковими правилами в Україні працює тільки фармринок. Все інше - лікарні, поліклініки - це закрита радянська, неринкова система, яка не дозволяє залучати інвестиції та покращувати якість обслуговування», - підкреслив Квіташвілі.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати