21 січня 2022, 17:19

Вперше за 8 років відновив правосуддя суд в Авдіївці

Пресслужба ВРП

З 20 січня 2022 року відновлено роботу Авдіївського міського суду Донецької області після вимушеної майже восьмирічної перерви, спричиненої активними бойовими діями на Сході країни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Олексій Маловацький подав у відставку"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

За ініціативою виконувача обов’язків Голови Вищої ради правосуддя Олексія Маловацького Рада ухвалила рішення відрядити суддю Сергія Проніна до Авдіївського суду на Донеччині строком на один рік з 20 січня 2022 року. Завдяки цьому у суді, який не працює з 2014 року, буде відновлено здійснення правосуддя.

Розгляд справ (проваджень), підсудних цьому суду, буде здійснюватися з 11 лютого 2022 року. Водночас Селидівський міськрайонний суд Донецької області має забезпечити розгляд справ, які надійшли до 10 лютого 2022 року включно, як це було визначено чинним законодавством.

Відповідне розпорядження було підписане Головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим з метою забезпечення доступу до правосуддя та дотримання розумних строків під час розгляду справ (проваджень).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати