15 квітня 2020, 15:03

Вперше в Україні почали збирати досьє на європейські компанії

Український сервіс для перевірки контрагентів інтегрував дані європейських реєстрів та відкрив до них доступ на своєму сайті і в чат-боті

YouControl


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Останнім часом стали популярними закупівлі у європейських виробників тестів, апаратів штучного штучного дихання та інших медичних засобів. Вітчизняним підприємцям в рази складніше перевірити інформацію про них, ніж про українських гравців на ринку, а отже, важче захистити себе від економічних і репутаційних втрат.

Читайте також: "Дайджест-карантин: правові поради тижня".

Сьогодні, 15 квітня, YouControl сповістив про інтеграцію даних з офіційних реєстрів Великобританії та Європейського Союзу. Тепер в аналітичній системі можна ознайомитися з досьє не тільки українських, а й іноземних партнерів. Компанія також запустила чат-бот YouControlBot у Telegram, Messenger та Viber з подібними можливостями. 

Пошук по британських компаніях дає можливість дізнатися про стан компанії (активна чи закрита), ПІБ засновника або директора, номер рахунку, вид діяльності тощо. Можна шукати за назвою компанії та ПІБ керівника - як латиницею, так і кирилицею. Також YouControl став першим українським дистриб'ютором Європейського бізнес-реєстру. Відтак в системі можна отримати офіційні дані компаній з реєстрів 19 країн Європейського Союзу.

Наразі скористатися перевіркою іноземних партнерів можна безкоштовно. Однак, деякі дані європейські реєстри надають платно, тому для збору більш повної інформації пропонуються виписки вартістю від 5 до 50 євро. В них міститься більш детальна інформація про судові справи, фінансову звітність, торгові операції тощо.

Нагадаємо, в Україні створили карту медичного забезпечення.
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати