26 травня 2021, 12:22

ВП ВС ухвалила рішення про відшкодування кредиторам банку шкоди за рахунок керівників банку

Пресслужба Верховного Суду

Велика Палата Верховного Суду розглянула справу № 910/11027/18 (провадження № 12-185гс19) за позовом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора Акціонерного банку «Укоопспілка» до колишніх керівників цього банку про відшкодування ними шкоди, завданої вкладникам.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Позиція ВП ВС щодо можливості звільнення юридичних осіб від сплати судового збору за майновим критерієм"

Про це повідомляє пресслужба Верховного Суду.

Повністю задовольняючи позов Фонду і стягуючи з колишніх керівників банку «Укоопспілка» солідарно майже 77 млн грн, Велика Палата врахувала їхній обов'язок діяти якнайкраще в інтересах банку, тобто всіх його акціонерів та клієнтів.

У цій справі також мало значення, що ліквідація банку не є перешкодою для розгляду судом вимог Фонду до колишніх керівників банку, адже Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» передбачив можливість розподілу належних банку коштів між кредиторами самим Фондом відповідно до визначеної законом черговості.

Детальніше із судовим рішенням Верховного Суду в цій справі можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати