25 квітня 2022, 12:04

Володимир Зеленський призначив на посаду постійного представника Президента в АР Крим Тамілу Ташеву

Офіційне інтернт-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 274/2022 про призначення на посаду постійного представника Президента України в АР Крим Тамілу Ташеву, яка останні роки працювала на посаді заступника постійного представника.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент утворив Національну раду з відновлення України від наслідків війни"

Іншим указом № 273/2022 Глава держави звільнив з посади постійного представника Президента України в АР Крим Антона Кориневича. Також розпорядженням Президента № 62/2022-рп звільнено з посади першої заступниці постійного представника Президента України в АРК Дар'ю Свиридову.

Володимир Зеленський подякував Антону Кориневичу та Дар’ї Свиридовій за командну роботу, важливі здобутки постійного представництва Президента України в Криму та спільні зусилля з наближення деокупації Автономної Республіки Крим і міста Севастополя.

Глава держави також привітав на посаді постійного представника Президента України в АРК Тамілу Ташеву та на посаді заступника постійного представника Дениса Чистікова, які спільно з командою Представництва продовжать визначений Президентом курс щодо деокупації та реінтеграції Криму, захисту прав наших громадян з тимчасово окупованого півострова.

Кадрові зміни були заплановані ще до загострення збройної агресії РФ.

"За час роботи команди Представництва відбувся інституційний розвиток органу, було затверджено стратегію розвитку Представництва в умовах тимчасової окупації території АР Крим та м. Севастополя. Крім офісу в Херсоні, був відкритий офіс Представництва у Києві, який займається стратегічними питаннями деокупації Кримського півострова. Також було збільшено команду Представництва.

За участю та за активного сприяння Представництва у 2021 році було розроблено та затверджено Стратегію деокупації та реінтеграції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, ухвалено низку законів, що регулюють статус корінних народів України, захищають права внутрішньо переміщених осіб з Криму та жителів тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, ухвалено ініційований Президентом закон щодо осіб, позбавлених свободи внаслідок політично вмотивованого переслідування, цивільних заручників та військовополонених. Тисячі громадян з тимчасово окупованого півострова щодня отримують допомогу від команди Представництва та консультації щодо захисту й реалізації своїх прав. Представництво систематично здійснює моніторинг ситуації на півострові та інформує інші органи влади, громадськість, міжнародних партнерів. У серпні 2021 року за активної участі команди Представництва відбувся установчий саміт Кримської платформи, а на базі органу було створено національний офіс Кримської платформи.

Війна росії проти України почалася з окупації Кримського півострова та має завершитися поверненням українського прапора до Автономної Республіки Крим і міста Севастополя",- йдеться у повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати