06 квітня 2022, 19:08

Воєнні злочини рф на Київщині засудили 45 країн світу

Пресслужба МВС

Воєнні злочини рф на Київщині засудили 45 країн світу.Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Палата депутатів парламенту Чехії визнала Голодомор 1932—1933 рр. геноцидом українського народу"

Страти цивільних російськими військовими задокументовані та оприлюднені у всіх провідних міжнародних медіа. А також були продемонстровані на весь світ під час засідання Ради Безпеки ООН після виступу Президента України.

Воєнні злочини РФ у Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших населених пунктах Київщини засудили офіційні представники 45-ти країн на рівні глав держав, глав урядів, парламентів та зовнішньополітичних відомств, а також найбільш авторитетні міжнародні організації такі як ООН, ЄС, НАТО та ОБСЄ. Європейський Союз увів 5-й пакет економічних санкцій проти рф”, - зазначив Денис Монастирський.

Разом із Нацполіцією, прокуратурою та СБУ, МВС фіксує воєнні злочини рф і разом із потерпілими та свідками збирає доказову базу.

Також міністр зазначив, що військові Національної гвардії України, проводячи розвідку під час звільнення одного з населених пунктів колишнього Бородянського району, виявили штаб однієї з батальйонно-тактичних груп ворога.

Серед документації бійці виявили книгу штатно-посадового обліку, поіменний список особового складу, бойовий та чисельний розрахунок, а також таблицю позивних цієї БТГ. Тож злочинці вже відомі поіменно”, - заявив Денис Монастирський.

Відомими стали й персональні дані військових-мародерів, які з білоруського міста Мозир відправили додому награбоване з українських міст Ірпінь, Буча та Гостомель.

Загалом від початку війни українські поліцейські зафіксували майже 5000 фактів порушення законів та звичаїв війни і посягання на територіальну цілісність та недоторканність України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати