23 серпня 2022, 10:41

Водійське та техпаспорт з Дії будуть відображатися в польському застосунку mObywatel

Пресслужба Мінцифри

Завдяки цій можливості українці, які змушені були виїхати до Польщі, зможуть додати цифрове водійське та техпаспорт з Дії у mObywatel і використовувати цифрові документи на рівні з паперовими.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українці зможуть використовувати документи з "Дії" у 58 країнах"

За словами Державного секретаря з цифровізації Польщі Януша Цешинського, функціонал шерингу вже готовий. Очікуємо на спільний запуск послуги до кінця року.

Кросдержавний шеринг документ — це не тільки наступний крок у розвитку цифрових взаємин між Україною та Польщею, а й перший у світі кейс, коли дві країни проводять обмін документами у державних застосунках.

"Підтримка Польщі колосальна. Від початку повномасштабної війни мільйони українців у Польщі користуються цифровою посвідкою Diia.pl у застосунку mObywatel. Наприкінці липня Diia.pl здобула офіційний статус цифрової посвідки на проживання. Тепер маємо кросдержавний шеринг документів. Попереду — ще більше спільних проєктів",- прокоментував Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати