27 серпня 2020, 13:24

Внесено зміни до Порядку затвердження проектів будівництва та проведення їх експертизи

Прес-служба Мінрегіону

26 серпня на засіданні Уряду було схвалено проект постанови "Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи", розроблений Мінрегіоном.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НКРЕКП визначила ставки дохідності для RAB-тарифів обленерго".

Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Зазначається, що проектом постанови врегульовуються деякі питання, пов’язані із запровадженням Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Зокрема, визначається обов’язковість внесення даних до Реєстру будівельної діяльності відомостей про експертні організації та експертні звіти (з додатками про результати експертизи проєктів будівництва), укладання договорів між замовником та експертною організацією через електронний кабінет.

Також уводиться терміни "позитивний" та "негативний" експертний звіт, де лише позитивний звіт є підставою для затвердження або схвалення проєктів будівництва.

Крім того, змінами передбачається можливість затвердження проєктів будівництва виконкомами сільських, селищних, міських рад щодо об’єктів загальною кошторисною вартістю до 120 млн грн (у разі відсутності підприємств, установ та організацій, яким можливо делегувати функції замовника) та операторами системи передачі або газотранспортної системи незалежно від вартості проектів будівництва відповідно до вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, Уряд підтримав законопроект про перелік державних підприємств, що не підлягають приватизації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати