02 січня 2023, 12:29

ВККС нагадала про подання декларації родинних зв’язків і доброчесності судді

Пресслужба ВККС

Вища кваліфікаційна комісія суддів України нагадала, що з 1 до 31 січня 2023 року включно необхідно подати декларації родинних зв’язків і доброчесності судді. Про це повідомила пресслужба ВККС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Головою Конкурсної комісії з добору членів ВККС призначили Івана Міщенка".

Відповідно до статей 61 та 62 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" декларації заповнюються на офіційному вебсайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. 

"Звертаємо увагу, що в місті Києві тривають екстрені та аварійні відключення електроенергії, що можуть призводити до припинення роботи офіційного вебсайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, зокрема в разі відсутності електричного живлення обладнання провайдерів надання комунікаційних послуг. У зв’язку з цим просимо суб’єктів декларування заздалегідь подати такі декларації, зокрема з’ясувати чинність електронного підпису, необхідного для їх заповнення"– йдеться в повідомленні.

Подати декларацію можна на сторінці або в підрозділі "Подати декларації" розділу "Декларації" офіційного вебсайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати