12 березня 2020, 15:26

Вийшло нове видання інфографічного довідника "Енергетика України"

Top Lead

Вийшло нове інфографічне дослідження про енергетику України та шлях трансформації українського енергосектору "Енергетика України". Це вже третій довідник про енергетику, який випускає Top Lead.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Тенденції ринку нафтопродуктів: можливості 2019 року".

(для перегляду натисніть на зображення)

aHR0cHM6Ly9tY3VzZXJjb250ZW50LmNvbS8zN2IyNDc1ZGIzMTI2NzFkYmQ4MTk3Y2RhL2ltYWdlcy9lNjgxNGE4NS1lMTUwLTQ0ODMtOTEzYi02ZjMwMzcxN2QyOTMuanBn 
Чому варто подивитися довідник?

"Зміни, які відбуваються у світовій енергетиці, не оминають і Україну. Наш енергосектор трансформується, а це впливає на всіх споживачів без винятку: чи то промислове виробництво, чи невеличке домогосподарство", - зазначили у Top Lead.

З довідника можна дізнатися:

  • яке пальне буде найпоширенішим у 2040 р.;

  • які кроки зроблено для євроінтеграції;

  • скільки та яких енергоресурсів ми маємо;

  • як працюють вільні ринки газу й електроенергії;

  • багато інших корисних та цікавих деталей про енергетику.

"Також ми показуємо шлях, який проходить електроенергія від виробника до споживача, і як це відбувається, як українські мережі стають "розумними", як розвивається газовидобуток. Розкриваємо, що таке анбандлінг, про який всі говорили наприкінці 2019 р., і багато інших цікавих деталей", - розповіли у Top Lead.

Безкоштовно довідник можна завантажити за посиланням.

(для перегляду натисніть на зображення)

aHR0cHM6Ly9tY3VzZXJjb250ZW50LmNvbS8zN2IyNDc1ZGIzMTI2NzFkYmQ4MTk3Y2RhL2ltYWdlcy8zYmIyN2VmZC1jMDc4LTRlN2YtODg3Yi0wZjhkY2QyZDc3YTAuanBn

Довідник підготувало контент-маркетингове агентство Top Lead за підтримки партнерів: юридичної фірми AEQUOBaker Tilly та ДТЕКІнформаційні партнери: EITI UkraineАГКУДержгеонадра. Аналітичний партнер: DiXi Group. Медіапартнер: BusinessViews.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати