22 травня 2020, 13:54

Віталій Кличко пояснив, чому поки не відкриють басейни в столиці

Прес-служба КМДА

Рішення не відкривати басейни у Києві на даному етапі послаблень міська влада ухвалила, спираючись на рекомендації вірусологів та епідеміологів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 1 червня в Києві розпочнуть працювати дитячі садочки та школи для випускників 11-х класів".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

Зазначається, що Віталій Кличко нагадав, що на черговому етапі послаблень планують дозволити  відкрити пляжі. На думку фахівців, ультрафіолет та морська вода нейтралізують вірус. У річках – проточна вода і теж низька ймовірність підхопити інфекцію коронавірусу.

"А от вологі зони в спортзалах – басейни, сауни, джакузі – є місцем ризику. Там на невеликій площі, в закритому просторі, контактує чимала кількість людей. І в нинішній епідеміологічній ситуації – високі шанси інфікування. Усі рішення про послаблення обмежень влада столиці  приймає, спираючись на рекомендації фахівців. Зокрема, і вірусологів та епідеміологів. Щоб не сталося інфекційного вибуху", – наголосив Віталій Кличко.

Так, мер столиці закликав власників і керівників спортивних залів та фітнес-центрів не порушувати правил.

"Не відкривайте по-тихому басейни та сауни. Не наражайте відвідувачів на небезпеку!  Давайте робити все поступово і розумно", – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у Києві зросла кількість хворих на пневмонію.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати