25 червня 2015, 15:27

Вища рада юстиції ухвалила ряд рішень з організації роботи

Прес-служба Вищої ради юстиції

Вища рада юстиції на сьогоднішньому засіданні внесла зміни до структури секретаріату Ради та затвердила штат, повідомляє прес-служба ВРЮ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідно до статті 48 Закону України «Про Вищу раду юстиції», секретаріат Ради здійснює організаційне, інформаційно-довідкове та інше забезпечення діяльності Вищої ради юстиції, а також забезпечує надання інформації за запитами, адресованими Вищій раді юстиції, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Як повідомив під час засідання Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк, внесення змін до структури секретаріату було зумовлено необхідністю упорядкувати його діяльність відповідно до змін, внесених Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд». Зокрема, попри те, що Вища рада юстиції була позбавлена повноваження щодо призначення суддів на адміністративні посади, розгляду скарг на результати кваліфікаційного іспиту тощо, в структурі секретаріату залишалися підрозділи, завданням яких була підготовка зазначених матеріалів до засідань Ради.

Вища рада юстиції також ухвалила порядок та графік особистого прийому громадян членами Вищої ради юстиції на липень-вересень 2015 року.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати