21 січня 2020, 14:53

Відтепер кожен українець має безкоштовний доступ до цифрової освіти

Прес-служба Мінцифри

21 січня 2020 року запрацювала в тестовому режимі Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності. Офіційний запуск онлайн-платформи відбудеться 30 січня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У ВРУ пропонують запровадити “Економічний паспорт українця”".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Кожен українець відтепер має безкоштовний доступ до цифрової освіти. Для навчання цифровій грамотності обраний інноваційний формат — освітні серіали. На онлайн-платформі доступні три освітні серіали: базовий серіал із цифрової грамотності, серіал із цифрової грамотності для вчителів і серіал для батьків «Онлайн-безпека дітей».

До участі у серіалі долучають відомих українців.

Так, навчитися користуватися смартфоном, комп'ютером або планшетом допоможе Ольга Сумська. А як гуглити і працювати у соцмережах, навчатимуть Надія Матвєєва та Руслан Ханумак.

У серіалі для батьків "Онлайн-безпека дітей", який має навчити, як вберегти дітей від небезпек в мережі, знялися Марія Єфросініна та експерт з протидії насильству над дітьми Анастасія Дьякова.

Метою запуску онлайн-курсів заявлено навчити 6 млн українців медіа-грамотності за 3 роки.

Після завершення навчання, користувачі матимуть змогу скласти фінальне тестування та отримати електронний сертифікат.

До кінця року розробники хочуть запустити на платформі 12 освітніх серіалів.

На сторінці вказано, що проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

Нагадаємо, в е-кабінеті забудовника можна поскаржитись на корупцію.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати