13 грудня 2021, 14:54

Відсторонення від роботи через відсутність щеплення від COVID-19: до ОАСК продовжують надходити позови

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував три позови до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо оскарження наказів про відсторонення від роботи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суд скасував наказ про відсторонення вчительки через відсутність щеплення"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Зокрема, серед вимог вказаних позовів - визнати протиправними Накази НКРЕКП про відсторонення від роботи через відсутність у позивачів щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, зобов’язати НКРЕКП допустити позивачів до роботи та в подальшому надавати їм доступ до робочих місць за наявності в них негативних результатів тестування на COVID-19, проведеного не більш як за 72 години до відвідування адміністративної будівлі НКРЕКП.

Позивачі також просять суд стягнути з НКРЕКП середній заробіток за час вимушеного прогулу до моменту фактичного допущення до роботи.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження за двома з трьох вказаних позовів. Один позов суд залишив без руху для усунення позивачем недоліків позовної заяви.

До ОАСК протягом останнього місяця надійшло 5 позовів про оскарження наказів Державного космічного агентства України про відсторонення від роботи через ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати