18 лютого 2022, 12:42

Відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19: засідання ОАСК 9 березня

Пресслужба ОАСК

Відбулось підготовче засідання у справі за позовом до Кабінету Міністрів України про оскарження певних пунктів та підпунктів постанови Уряду щодо встановлення карантинних обмежень.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК вирішує питання відкриття провадження у справі за позовом до НАБУ"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

У даних пунктах та підпуктах, зокрема, йдеться про:

- відсторонення від роботи працівників та державних службовців, які відмовляються або ухиляються від проведення щеплень проти COVID-19;

- заборону здійснення перевезень пасажирів авіаційним та залізничним транспортом, користування пасажирами послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним транспортом у міжобласному та міжнародному сполученнях  без наявності у них негативного тесту на COVID-19 або «жовтого» чи «зеленого» сертифікатів.

Під час підготовчого засідання суд залучив в якості третіх осіб Міністерство охорони здоров'я України та Федерацію професійних спілок України.

Наступне засідання відбудеться 9 березня.

Зазначимо, що позивачі просять визнати протиправними та нечинними підпункти 22,23 пункту 3; пункт 41-6 Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09 грудня 2020 року внесені відповідно Постанов Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09 грудня 2020 року» №1066 від 11 жовтня 2021 року, №1096 від 20 жовтня 2021 року.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати