10 червня 2020, 17:25

Відсьогодні відкриваються заклади культури та можна проводити заходи

Прес-служба МОЗ

10 червня пом’якшення карантинних заходів буде можливе для тих областей, які досягли критеріїв, визначених постановою Уряду про запровадження адаптивного карантину.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄС надасть МОЗ експертів для імплементації другого етапу медреформи".

Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я - Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, зазначає прес-служба МОЗ.

"Сьогодні у нас є декілька областей, які перевищують показник інцидентності 12 на 100 тисяч населення. Зокрема, це м. Київ, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області. Ці області не можуть застосувати пом’якшення карантинних заходів", - прокоментував Головний державний санітарний лікар України.  

Зазначається, що черговий етап пом’якшення карантинних заходів стосується наступних сфер.

Так, дозволяється відкривати заклади культури і проводити культурні заходи в тих областях, які досягли критеріїв. Також дозволяється відкривати заклади, що надають послуги з розміщення, окрім дитячих закладів оздоровлення і відпочинку. 

Також Віктор Ляшко наголосив, що до всіх сфер, які у рамках адаптивного карантину дозволено відкривати, прописані тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, МОЗ розпочало розробку і затвердження нових держстандартів надання медичної допомоги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати