03 липня 2020, 14:01

Відсьогодні 4G зв’язок став доступний на 9 станціях київського метро

Прес-служба КМДА

Сьогодні, 3 липня, мер Києва Віталій Кличко разом із операторами мобільного ринку презентував роботу мобільного зв’язку стандарту 4G у київському метрополітені.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві зменшується захворюваність на коронавірус серед медиків, - Кличко".

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Сьогодні ми, разом із операторами мобільного ринку України, презентуємо запуск 4G зв’язку на 8 станціях київського метро. Як ви знаєте, на станції "Академмістечко" система вже функціонує і гарно себе зарекомендувала", – сказав Віталій Кличко.

Зазначається, що розвиток мережі 4G став можливим завдяки раніше укладеному договору між операторами і КП "Київський метрополітен". Оператори отримали право на модернізацію частини обладнання, встановленого на станціях метро, до стандарту 4G.

Також мер зазначив, що такі приклади співробітництва держави з приватним сектором демонструють, що немає нічого неможливого і майбутнє – за розвитком і впровадженням технологій.

"Я дякую всім причетним до цієї важливої справи. А киян хочу привітати з тим, що наше місто стає ще більш технологічним і зручним для потреб мешканців", – сказав Віталій Кличко.

Так, загалом зв’язок 4G працює відсьогодні на 9 станціях київського метро: "Академмістечко", "Житомирська", "Святошин", "Героїв Дніпра", "Мінська", "Оболонь", "Сирець", "Дорогожичі" та "Лук’янівська".

Нагадаємо, у Києві готові відтермінувати запровадження єдиного е-квитка.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати