19 квітня 2019, 18:15

Відомі результати кваліфіспиту, складеного суддями 29 жовтня

Прес-служба ВККС

19 квітня 2019 р. Вища кваліфікаційна комісія суддів України затвердила результати складення 29 жовтня 2018 р. кваліфікаційного іспиту зі спеціалізації місцевого загального суду, рейтинг і резерв кандидатів на посаду судді на заміщення вакантних посад суддів місцевих загальних судів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Читайте також: "Суд просять заборонити Президенту та суддям ВС виїжджати за кордон впродовж одного року після проведення виборів".

Так, із декодованими результатами складеного під час іспиту письмового анонімного тестування можна ознайомитися тут.

З декодованими результатами виконаного під час іспиту анонімного письмового практичного завдання зі спеціалізації місцевого загального суду можна ознайомитися тут, із результатами іспиту - тут.

З рейтингом кандидатів на посаду судді місцевого загального суду можна ознайомитися тут, із резервом на заміщення вакантних посад суддів місцевого загального суду можна ознайомитися тут.

Крім цього, ВККС визнано такими, що не склали іспит, кандидатів на посади суддів, які 29 жовтня 2018 р. не з’явилися на його складення (зі списком кандидатів можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, ВККС оприлюднила кодовані результати складення суддями письмового тестування за 16 квітня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати