01 вересня 2021, 19:04

Відновлення психічного здоров'я працівників: Nike надала працівникам додатковий тиждень відпустки

Компанія Nike надала працівникам корпоративної штаб-квартири у штаті Орегон тиждень відпустки напередодні повернення до офісу. Це зроблено з метою підтримки психічного здоров'я працівників.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВВС виплатить 1,5 млн фунтів стерлінгів, щоб загладити свою провину через інтерв’ю з принцесою Діаною"

Про це повідомляє вебсайт BBC.

Протягом цього тижня американська фірма зупинить роботу головного офісу, щоб дати працівникам відпочити після важкого року. «Витратьте цей час на відпочинок, розслабтеся і побудьте зі своїми близькими», – закликав керівник відділу досліджень фірми Метт Марраццо у зверненні до персоналу, розміщеному в LinkedIn.

Аналогічні кроки раніше зробили для своїх працівників програми для знайомств Bumble та Linkedin.

Все більше працівників повідомляють про відчуття вигорання через затягування пандемії. Крім того, багато продовжують працювати вдома. Великі американські компанії (Apple, Uber та банк Wells Fargo) також відклали плани повернення персоналу до офісу, оскільки в США зростає рівень захворюваності.

На своїй сторінці в Linkedin пан Марраццо сказав співробітникам Nike: «Не працюйте, відпочиньте». Також він додав, що минулий рік був важким і всі пережили травматичні події: «Час для відпочинку і відновлення є ключовим для успішної роботи та збереження розуму. Це не просто тиждень відпустки для команди, це визнання того, що ми можемо поставити у пріоритет психічне здоров'я і далі виконувати свою роботу».

Це підтверджує той факт, що компанія Nike успішно пережила цей рік, адже її продажі та запаси зросли на 20%.

Впровадження тижневої відпустки ставить компанію Nike поряд з великою кількістю підприємств, які пропонують додатковий відпочинок або поступки щодо виконання службових обов’язків, для боротьби з вигоранням, викликаним роботою вдома та постійними відеодзвінками, які стирають межу між особистим і професійним життям.

Уітні Вулф Стадо, засновниця програми для знайомств Bumble, надала своїм 700 співробітникам додатковий тиждень оплачуваної відпустки ще у червні. LinkedIn також надав своїм працівникам тиждень відпустки у квітні. Це сталося незабаром після того, як у березні глобальний інвестиційний банк Citigroup заборонив робочі відеодзвінки у п’ятницю, щоб допомогти працівникам звільнитися від «невпинності пандемічного робочого дня». Банк також призначив 28 травня як вихідний день для усієї компанії, який назвав «Днем скидання Citi», та закликав персонал забронювати собі більше вихідних.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати