22 лютого 2021, 13:22

Відчуження земельної ділянки та грабіж в особливо великих розмірах: які справи розгляне ВС цього тижня

Прес-служба Верховного Суду

Верховний Суд опублікував щотижневий анонс засідань, які можуть зацікавити правників та громадськість.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КАС ВС розглянув справу щодо переміщення особистого майна з тимчасово окупованої території"

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

23 лютого 2021 року о 12:00 Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розгляне справу № 850/9/20, у якій Добропільська районна державна адміністрація Донецької області просить примусово відчужити у державну власність з мотивів суспільної необхідності земельну ділянку, що належить на праві приватної власності фізичній особі, для розміщення об’єктів, пов’язаних із видобуванням корисних копалин загальнодержавного значення (розміщення кар’єра для видобування вогнетривких глин).

25 лютого Касаційний кримінальний суд у складі ВС розгляне кримінальне провадження щодо грабежу, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах. Як установили суди, у травні 2017 року чоловік та інші, невстановлені слідством, особи, застосовуючи насильство, відкрито викрали 25 000 євро та планшет в особи, яка прийшла на зустріч із ними для обміну валюти. За вчинене кримінальне правопорушення чоловікові призначили покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років 6 місяців із конфіскацією всього майна, що належить йому на праві власності. Справа № 755/10195/17.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати