20 лютого 2019, 17:36

Відбувся перший іспит для реєстраторів

Прес-служба Мін'юсту

19 лютого 2019 р. відбулося перше тестування щодо підтвердження професійної компетентності у сферах державної реєстрації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Читайте також: ""Багатих" змусять платити більше: новий законопроект у ВРУ".

На іспити з’явилося 28 учасників, зокрема реєстратори, які були відключені від реєстрів та ті, що вирішили здійснювати реєстраційну діяльність вперше, нотаріуси. За підсумками першого дня з тестуванням справилися успішно троє осіб.

"Всі, хто успішно склав іспит вже сьогодні, отримають сертифікати про підтвердження професійної компетентності. Для професійного виконання реєстраційної діяльності знання законодавства є обов’язковим, і тести є своєрідним маркером. Вчора ми переконались, що нічого складного у процедурі немає", - розповіла заступник Міністра юстиції України Ірина Садовська.

Щодо процедури іспиту, то все відбувалося згідно з визначеним порядком. Співробітник Міністерства зустрічає осіб та проводить ідентифікацію за паспортом. Пізніше, разом з представником з Національних інформаційних систем, кожній особі видають запакований у конверті логін та пароль, і особа приступає до виконання завдань. Після двох годин тестування автоматично закінчується і кожен учасник іспиту бачить результати  на екрані свого комп’ютера.

"Особа одразу дізнається, отримає сертифікат чи ні. Окрім того, всі результати ми опублікуємо на сайті Міністерства юстиції України", - зауважила Ірина Садовська.

Нагадаємо, вперше в Україні прийнято рішення про системну трансформацію системи крові.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати