25 травня 2015, 17:02

Відбулася церемонія представлення нового голови АМКУ

Прес-служба Антимонопольного комітету України

В Антимонопольному комітеті України відбулась церемонія представлення Голови Комітету Юрія Терентьєва, повідомляє прес-служба АМКУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зазначив, що демократія – це основа розвитку нормального суспільства, а конкуренція – це є демократія в економіці. За його словами, завдання Антимонопольного комітету України – забезпечити право вибору для українців, а також дати можливість іноземному та українському бізнесу розвиватися і мати рівний доступ до ресурсів.

Арсеній Яценюк побажав новому керівнику Комітету досягти успіхів та значних здобутків в реалізації завдань, які стоять перед Антимонопольним комітетом України, зокрема щодо розслідування діяльності монополістів на ринках газу та електроенергії, нафти та нафтопродуктів, демонополізації енергетичного сектору держави в цілому. Зокрема, прем’єр-міністр наголосив на необхідності надання належної правової оцінки діяльності ВАТ «Газпром». Також пріоритетним напрямком для Комітету повинно залишатися розкриття і припинення неконкурентних дій суб’єктів господарювання, які діють на ринку лікарських засобів, зазначив А. Яценюк.

Прем’єр-міністр зазначив, що професіоналізм та досвід Юрія Терентьєва стануть вагомим внеском для подальшого розвитку конкуренції в Україні.

У свою чергу, новопризначений голова Комітету у своєму виступі окреслив план дій та напрямки розвитку АМКУ.

Нагадаємо, що 19 травня 2015 року у сесійній залі Верховної Ради України 266 народних депутатів України підтримали проект постанови від 18.05.2015 р № 2881 про призначення Юрія Терентьєва Головою Антимонопольного комітету України.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати