15 березня 2017, 14:02

Верховна Рада ратифікувала Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування з Люксембургом

Міністерство фінансів України

Вчора, 14 березня, Верховна Рада ратифікувала Конвенцію між Україною та Люксембургом про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на капітал та Протокол про внесення змін до неї. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.
Це черговий крок на шляху покращення податкового поля для платників податків на територіях обох країн. Він реалізовуватиметься  шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між Україною та Люксембургом в залежності від місця їх виникнення, так і шляхом врахування у податкових зобов’язаннях платника податку однієї держави сум податків, сплачених на території іншої держави.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Протокол  передбачає такі ставки оподаткування пасивних доходів:
дивіденди – загальна ставка 15%; 5% – для дивідендів, які отримує компанія, що володіє не менш ніж 20% капіталу компанії, яка такі дивіденди виплачує;
проценти – загальна ставка 10%; 5% – для процентів, що сплачуються у зв’язку з продажом в кредит промислового, комерційного або наукового обладнання; процентів за банківською позикою;
роялті – загальна ставка 10%; 5% – для роялті відносно авторських прав на наукові твори, патенту, торгової марки, таємної формули, процесу або інформації щодо промислового, комерційного або наукового досвіду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати