26 травня 2021, 18:04

«Велика приватизація в'язниць»: майно непрацюючої колонії в Одесі на онлайн-аукціоні

Пресслужба ФДМУ

25 червня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна державної установи «Південна виправна колонія (№51)», що розташована в Малиновському районі Одеси, на вул. Люстдорфська дорога, 9.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Недіюча львівська виправна колонія "піде з молотка": дату аукціону вже визначено"

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Повідомляється, що колонія №51 не функціонує з 2019 року, а на її утримання з держбюджету щороку витрачаються мільйони гривень. Будівлі та споруди знаходяться в стані, який не дозволяє використовувати їх за призначенням. Водночас актив має високий інвестиційний потенціал завдяки своєму місцю розташуванню та масштабам забудови.

Загальна площа будівель,споруд та інфраструктурних мереж - 52437.84 м.кв. м², розмір земельних ділянок, які займає установа, – 5,98 га. Наявні водопостачання та каналізаційна мережа.

Відстань від об'єкта до центра Одеси та узбережжя Чорного моря - 5 км, до залізничного вокзалу - 2,5 км.

Стартова ціна складає 223 250 425 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 24 квітня включно.

Приватизація колонії №51 відбувається в рамках спільного проекту Фонду державного майна та Міністерства юстиції України, який передбачає виставлення на прозорі аукціони майна 35-ти виправних закладів, що не працюють.

70% виручених від приватизації майна коштів піде на будівництво нових та реновацію існуючих пенітенціарних закладів, 30% - до державного бюджету.

Детальніше про приватизацію окремого майна «Південної виправної колонії (№51)» за посиланням.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати