01 червня 2020, 15:50

Вебінар-інтерв'ю з Джоном Таунсендом, партнером юридичної фірми Hughes Hubbard&Reed (США)

Астерс

Астерс запрошує взяти участь у вебінарі-інтерв'ю з Джоном Таунсендом, одним з найкращих та найдосвідченіших у світі арбітрів та юристів у сфері міжнародного арбітражу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Астерс виступає юридичним радником ЄБРР щодо надання кредиту компанії "Лантманнен Акса"".

Джон Таунсенд – партнер та співкерівник практики арбітражу у вашингтонському офісі юридичної фірми Hughes Hubbard & Reed. Джон Таунсенд отримав багато професійних відзнак, зокрема, дослідження Chambers Global назвало його одним з найкращих у світі юристів з міжнародного арбітражу. Він регулярно виступає у якості юридичного радника або арбітра у найбільших міжнародних спорах. Зокрема, Джон Таунсенд представляв інтереси українських інвесторів у 5 арбітражах проти Російської Федерації згідно з двосторонньою українсько-російською угодою про захист інвестицій з приводу заходів, здійснених Росією після анексії Криму. Його команда стала першою, якій вдалося здобути перемогу у складних спорах щодо юрисдикції у цих арбітражах.

Дата: 10 червня 2020 року, 16:00-17:30 за київським часом.

Під час інтерв'ю будуть обговорюватися такі теми:

  1. Представництво інтересів клієнта у арбітражі з відсутнім опонентом.
  2. Міжнародний арбітраж в період пандемії COVID-19.
  3. Критика та реформи інвестиційного арбітражу.
  4. Співпраця закордонних та національних юридичних радників у арбітражних справах.

Мова проведення вебінару: англійська

Інтерв'ю буде проведено через Zoom партнером Астерс та керівником практики міжнародних арбітражних та судових спорів Маркіяном Ключковським та юристом Михайлом Солдатенком. Учасники заходу матимуть можливість приєднатися до дискусії та поставити свої запитання.

Участь у заході безкоштовна за умови реєстрації за лінком.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати