25 травня 2023, 11:04

Вбивство 5-річного Кирила Тлявова: прокуратура оскаржуватиме вирок суду

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд 25 травня 2023 року ухвалив вирок у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова у Переяславі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Офіс Генпрокурора відстояв у ВС покарання вінничанці за виправдовування збройної агресії рф проти України"

Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Одного експоліцейського засуджено за вбивство з необережності та незаконне зберігання боєприпасів до 4 років ув’язнення, іншого за зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів – до 4 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки, ще двох фігурантів – виправдано.

Наразі вирок, згідно з вимогами кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили.

В Офісі Генпрокурора повідомляють, що ювенальні прокурори Київської обласної прокуратури оскаржуватимуть його у встановленому законом порядку: "Органи прокуратури вживатимуть всіх заходів для забезпечення справедливого і невідворотного покарання винних у вчиненні злочину".

Суть справи

Розслідуванням встановлено, що у травні 2019 року в місті Переяслав чоловіки перебували на ганку домоволодіння одного з підозрюваних. Звідти вони неодноразово здійснювали постріли по заздалегідь розставленим ними мішеням. Вони нехтували тим, що місце ураження кулями є громадським місцем, де могли перебувати інші особи.

Одна з куль, випущених по умовній мішені, влучила в голову 5-річного хлопчика, який в той час гуляв на вулиці з однолітками. Від отриманого поранення дитина померла в лікарні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати