31 серпня 2021, 19:04

Вартість свідоцтва про зайняття адвокатською діяльністю у Великобританії в наступному році знизиться на 6,7%

Вартість отримання свідоцтва про зайняття адвокатською діяльністю у Великобританії в наступному році знизиться на 6,7%. Хоча в майбутньому ціна знову може зрости, коли Юридичне товариство затвердить нову політику резервів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Половина британської громадськості не розуміє, як діє система правової допомоги: результати дослідження"

Про це повідомляє вебсайт legalfutures.

Індивідуальний збір коливатиметься від 12 до 266 фунтів стерлінгів у 2021-2022 р., тоді як сума, яку сплачують фірми (що становить 60% грошей, зібраних від доходів практики), залишиться незмінною після затвердження сум Радою юридичних послуг (LSB).

Внески до Компенсаційного фонду Органу регулювання діяльності адвокатів (SRA) знизяться з 50 до 40 фунтів стерлінгів для фізичних осіб, які займаються адвокатською практикою, та з 950 до 760 фунтів стерлінгів для юридичних фірм.

Це означає, що адвокати будуть платити збір у розмірі 306 фунтів стерлінгів, а не 328 фунтів стерлінгів, як було в цьому році.

Загалом, Орган регулювання діяльності адвокатів та Юридичне товариство як представницькі органи адвокатів отримають 104,3 млн фунтів стерлінгів від зборів. Це на 3,1 млн фунтів більше у порівнянні з поточним роком. З них 56,8 млн фунтів стерлінгів надійдуть у SRA, 28,5 млн фунтів стерлінгів отримає Юридичне товариство, а решта 19 млн фунтів стерлінгів покриють внески до Офісу юридичного омбудсмена, Ради юридичних послуг, Дисциплінарного трибуналу адвокатів та Офісу професійних органів боротьби з відмиванням коштів.

Плата за адвокатську практику значною мірою покриває регуляторну діяльність, але Закон про юридичні послуги від 2007 р. дозволяє Юридичному товариству в його представницькій формі також використовувати їх для «дозволених цілей» – певних передбачених нерегулярних заходів (наприклад, таких як реформа законодавства). Юридичне товариство повинне фінансувати діяльність, яка не охоплена дозволеними цілями, виключно з інших доходів. Таким чином, Товариство також має намір залучити 2,2 млн фунтів стерлінгів з поточних 54,5 млн фунтів стерлінгів, які воно має.

Виконавчий директор LSB Меттью Хілл зазначив, що Юридичне товариство зафіксувало дефіцит у розмірі 8 млн фунтів стерлінгів за 2020-2021 рр. Він повідомив про коригувальні дії, які планують запровадити, щоб вирішити це питання: «Наприкінці цього року ми закріпимо нову політику резервів Товариства, яка дозволить чітко зрозуміти рівень для реалізації дозволених цілей. Також ми плануємо визначити шлях, яким чином цей рівень буде досягнутий. Водночас це може спровокувати майбутнє збільшення плати за отримання свідоцтва про зайняття адвокатською діяльністю».

SRA нещодавно стала окремою корпоративною структурою в межах Групи юридичних товариств. Тепер питання про розподіл резервів є предметом постійних дебатів. «Попередні домовленості вказують на те, що SRA, ймовірно, отримає близько 18 млн фунтів стерлінгів», – зазначив Меттью Хілл. Рада юридичних послуг (LSB) високо оцінила перші консультації, проведені SRA та Юридичним товариством щодо їхніх окремих бюджетних планів.

Понад тисячу нових членів долучилися до Юридичного товариства в цьому році, що є найкращим показником за всю історію. Це в 4 рази більше ніж минулого року та в 10 разів більше ніж у 2019 р. Серед них адвокати найбільших 200 фірм, самостійні практики, адвокати з Уельсу, молодші юристи, юристи фірм В2В та некомерційних організацій. Окрім того, спостерігається постійне зростання кількості практикуючих британських адвокатів. Наразі зареєстровано приблизно 158 тис. осіб.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати