06 серпня 2020, 11:41

ВАКС виніс обвинувальний вирок у справі ексдиректора підприємства нафтогазового сектора

Прес-служба ВАКС

Сьогодні, 6 серпня 2020 року, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила обвинувальний вирок та визнала винуватим ексдиректора Дочірнього підприємства "Центргаз" ВАТ "Кіровоградгаз" у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід голові ДСА України".

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

Зокрема, судом встановлено, що у червні 2017 року обвинувачений умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, вчинив розтрату ввіреного йому майна у розмірі 8 600 000,00 грн. на користь іншої юридичної особи, у збагаченні якої був зацікавлений. Колегія суддів дійшла висновку, що з метою приховання своїх злочинних намірів ексдиректор ДП "Центргаз" уклав договір на завідомо невигідних умовах для очолюваного ним підприємства, що унеможливило його виконання і спричинило вибуття грошових коштів у розмірі 8 600 000,00 грн.

Так, обвинуваченому було призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки, а також з конфіскацією частини майна.

Вирок може бути оскаржено упродовж 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, ВАКС звернувся до КДК адвокатури Київщини з вимогою притягнути до відповідальності трьох адвокатів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати