14 грудня 2020, 12:00

ВАКС узяв під варту в.о. директора порту "Чорноморськ"

Прес-служба ВАКС

У суботу, 12 грудня, слідча суддя Вищого антикорупційного суду застосувала до в.о. директора ДП "Морський торговельний порт "Чорноморськ" запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 2 млн 102 тис грн. Строк запобіжного заходу – 60 днів з моменту його затримання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВАКС продовжив строк дії процесуальних обов’язків на представника ТОВ "НВФ "Проект-Нафтогаз"".

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

Зазначається, що у разі внесення застави, на підозрюваного покладаються процесуальні обов’язки: прибувати за вимогою до слідчого (детектива), прокурора та суду; не відлучатися із м. Чорноморськ Одеської області без дозволу слідчого (детектива), прокурора або суду; повідомляти слідчого (детектива), прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування із особами, зазначеними в ухвалі; здати на зберігання до територіального підрозділу Державної міграційної служби України свій паспорт громадянина України для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну; носити електронний засіб контролю (браслет).

Із моменту звільнення з-під варти, у зв’язку з внесенням застави, підозрюваний вважається таким, до якого застосовано запобіжний захід у вигляді застави.

Строк дії обов’язків, покладених на підозрюваного в разі його звільнення з-під варти у зв’язку з внесенням застави, - до 08 лютого 2021 року.

Посадовця підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.

Нагадаємо, колишній в. о. керівника ДФС підозрюється в перевищенні влади та службових повноважень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати