18 жовтня 2021, 12:14

ВАКС постановив виправдувальний вирок ексміністру інфраструктури Володимиру Омеляну

EQUITY

Завдяки злагодженій роботі команди адвокатів EQUITY та їх принциповій позиції, Вищий антикорупційний суд визнав Омеляна Володимира Володимировича невинуватим у вчинені злочину передбаченого ч. 2 ст. 211 КК України у зв’язку з відсутністю обов’язкових елементів складу злочину, зокрема, об‘єкту злочину, об’єктивної та суб’єктивної сторони складу злочину.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Вибудувати відносини довіри з клієнтом можна лише шляхом «складання іспиту»

Нагадаємо, що відповідно до обвинувачення викладеного в Обвинувальному акті від 06.11.2020 року, Омелян Володимир Володимирович був обвинувачений у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 211 КК України, а саме у видачі нормативно-правового акту, що зменшив надходження бюджету всупереч закону, і предметом таких дій були бюджетні кошти в особливо великих розмірах.

Судовий розгляд справи тривав близько року та став одним із найрезонансніших в Україні. А відповідне рішення ВАКС - чи не першим виправдувальним вироком серед справ державної важливості.

Над справою працювали адвокати EQUITY Родіон Кокош та Максим Салій під керівництвом партнерів Олександра Лисака та Тараса Пошиванюка.

7ba3aa2f-fc3b-4a21-b3c2-ddd6ec376c23

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати