14 березня 2022, 19:22

ВАКС перерахував на підтримку ЗСУ понад 30 млн грн, внесених раніше як застава

Пресслужба ВАКС

Вищий антикорупційний суд продовжує здійснювати правосуддя в умовах правового режиму воєнного стану. Так, з 24 лютого 2022 року слідчі судді ВАКС опрацювали 43 процесуальних документа на стадії досудового розслідування кримінальних проваджень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Серед зазначеного - клопотання слідчого, прокурора, підозрюваного або його захисника:

  • 1 щодо застосування запобіжних заходів;
  • 12 щодо зміни запобіжного заходу;
  • 2 щодо продовження строку тримання під вартою;
  • 1 щодо арешту майна;
  • 24 щодо продовження строку досудового розслідування;
  • 2 щодо вирішення інших процесуальних питань під час досудового розслідування.

Крім того, у межах розгляду кримінальних проваджень по суті пред’явленого обвинувачення, колегії суддів розглянули 4 клопотання про зміну запобіжного заходу, 2 клопотання про скасування арешту майна з метою його передачі для потреб держави, 1 клопотання про продовження строку тримання обвинуваченого під вартою.

Зокрема, Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання сторони захисту про зміну запобіжного заходу підозрюваним/обвинуваченим із застави на особисте зобов'язання, а грошові кошти за ініціативою заставодавців перерахував на спеціальний рахунок, відкритий Національним банком України для підтримки Збройних сил України. Загальна сума перерахованих коштів складає наразі 30 мільйонів 516 тисяч 080 гривень (станом на 11 березня 2022 року).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати