17 серпня 2015, 14:40

ВААС пройме у себе змагання з міні-футболу серед команд адмінсудів

Прес-служба ВААС

Вінницький апеляційний адміністративний суд до Дня Незалежності України прийме у себе змагання з міні-футболу «Кубок адміністративних судів України – 2015», повідомляє прес-служба ВААС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У змаганнях, які відбудуться у Центральному парку культури і відпочинку імені М. Горького м. Вінниці, візьмуть участь вісім команд юристів-футболістів з різних куточків України. Зокрема, за право носити звання переможця змагатимуться команди Вінницького апеляційного адміністративного суду, Вищого адміністративного суду України, Донецького апеляційного адміністративного суду, Львівського апеляційного адміністративного суду, Київського апеляційного адміністративного суду, Київського окружного адміністративного суду, Івано-Франківського окружного адміністративного суду та Одеського окружного адміністративного суду.

За сприяння ВААС четвертий турнір з міні-футболу серед команд адміністративних судів з розіграшу «Кубку адміністративних судів – 2015» відбуватиметься у місті Вінниці у період з 22 по 23 серпня 2015 року задля популяризації здорового способу життя, підвищення ролі фізичної культури й спорту та організації активного відпочинку. За словами голови ВААС Віталія Кузьмишина, подібні заходи створюють унікальне середовище для неформального спілкування між колегами, зміцнюють корпоративну культуру, підвищують мотивацію праці серед працівників судових установ та пропагують здоровий спосіб життя.

Турнір з міні-футболу серед команд адміністративних судів з розіграшу «Кубка адміністративних судів – 2015» розпочнеться 22 серпня о 09:00. Просимо акредитуватись представників ЗМІ до 17:00 год. 21 серпня. Звертатись за номерами: (0432) 55-75-14 – прес-служба ВААС, (097) 695-02-03 – Марта Лукашик, або за електронною адресою: pressvaas@gmail.com – прес-служба ВААС, martalukashik@gmail.com – Марта Лукашик.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати