30 грудня 2021, 19:11

В Японії ухвалили програму для боротьби із самотністю

Уряд Японії ухвалив програму, спрямовану на боротьбу людей із самотністю.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Майбутнє близько: у Китаї розробили «прокурора» зі штучним інтелектом"

Про це повідомляє вебсайт Japan Times.

28.12.2021 р. відбулося перше засідання нової робочої групи уряду Японії з питань самотності та соціальної ізоляції. Чиновники вирішили створити цілодобові гарячі лінії для консультацій, які можна буде отримати телефоном та в соціальних мережах.

Крім того, влада вирішила тісніше співпрацювати з громадськими організаціями, які допомагають запобігати самогубствам. У країні хочуть створити платформу, за допомогою якої громадські організації могли б співпрацювати одна з одною.

Проблема самотності та соціальної ізоляції стала ще більш серйозною на тлі пандемії COVID-19. Все більше людей хвилюються за своє життя, тому значно зросла кількість самогубств. Для вирішення цієї проблеми в Японії з лютого 2021 р. ввели посаду Міністра з питань самотності.

У прийнятому плані зазначено, що самотність і соціальна ізоляція – це проблема, яка може трапитися з кожним, тож суспільство має вирішувати її разом. Уряд закликає до співпраці приватний сектор та некомерційні організації.

Програма боротьби із самотністю буде переглядатися щороку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати