25 лютого 2020, 18:29

В Уряді хочуть створити програму трансформації вугільних регіонів

Прес-служба Міністерства розвитку громад та територій України

Президент Володимир Зеленський на Всеукраїнській нараді працівників вугільної галузі України заявив про те, що Віце-прем’єр-міністр – Міністр розвитку громад і територій України Денис Шмигаль очолить Координаційний центр трансформації вугільної промисловості України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: В Україні запустили нову платформу Держфонду регіонального розвитку".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку громад та територій України.

«Уряд має створити Координаційний центр трансформації вугільної промисловості на чолі з Віце-прем’єром Денисом Шмигалем. Обов’язково включити до складу представників вугільних підприємств, місцевої влади, голів ОДА відповідних областей. Проблеми подальшого розвитку галузі необхідно вирішити системно», – заявив Володимир Зеленський.

В свою чергу Денис Шмигаль заявив, що держава має взяти на себе вирішення проблем у вугільній галузі, адже це питання існування понад 60 міст.

«На сьогодні пріоритетом для міністерства є створення Національної програми справедливої трансформації вугільних регіонів. Це довготермінова програма. Ми провели вже 3 зустрічі з керівництвом Світового банку, з міжнародними експертами, лідерами шахтарських профспілок. Будемо спільно працювати над тим, як краще трансформувати галузь», – заявив Віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, в Україні діє 32 982 ОСББ — дослідження Мінрегіону.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати