05 червня 2023, 17:51

В Україні запрацював моніторинг риболовних суден

Пресслужба Мінагрополітики

З початку червня місцезнаходження риболовних суден під час промислового вилову риби у межах і за межами України фіксується спеціальною інформаційно-телекомунікаційною системою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "єВідновлення: Українці зможуть придбати за отримані кошти будівельні товари чи оплатити ремонтні послуги"

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Моніторинг має на меті забезпечити чіткий контроль за місцезнаходженням суден, що є необхідним для охорони водних біоресурсів та їх раціонального використання.

"Запуск нової системи моніторингу стане ще одним важливим пазлом у процесі реформування рибної галузі. Он-лайн моніторинг за риболовними суднами дає можливість зменшити ганебну практику незаконного рибальства, а також знизити корупційні ризики у промисловому вилову водних біоресурсів", - зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня.

Контроль за риболовними суднами допоможе знизити частку незаконної рибної продукції на ринку, яка наразі складає значну конкуренцію легально добутим водним біоресурсам. Водночас, такий моніторинг дозволить сформувати об’єктивну доказову базу щодо незаконного вилову риби та посилить ефективність заходів з охорони водних біоресурсів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати