01 грудня 2023, 12:15

В Україні впровадили е-документообіг деяких документів для ВЛК

Пресслужба Мінцифри

Відтепер медичні заклади можуть обмінюватися документами з військовими частинами й територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки через систему електронного документообігу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд у рамках реформи дерегуляції почав перегляд системи державного нагляду та контролю"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Мінцифри разом з Міноборони, МОЗ та громадськими організаціями розробило зміни до законодавства, які дали змогу спростити процес ВЛК для військовослужбовців. Раніше після рішення ВЛК військовим потрібно було особисто возити документи про відпустку або непридатність за станом здоровʼя до військової частини.

Тепер заклад охорони здоров’я зможе самостійно направити туди документи онлайн. А після опрацювання військова частина надішле їх безпосередньо до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Бійцю залишиться лише з’явитися в ТЦК за місцем проживання або відпустки.

Електронну систему документообігу вже розгорнуто в більшості військових частин, територіальних центрів комплектування, військових госпіталів і цивільних закладів охорони здоров’я, де захисники проходять ВЛК. Тож вони зможуть отримати онлайн:

  • довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва);
  • постанову ВЛК про потребу у відпустці для лікування;
  • постанову ВЛК про непридатність до військової служби;
  • інформування про військовослужбовців на стаціонарному лікуванні.

Крім того, можна отримати додаткові документи, необхідні для висновку ВЛК з військової частини. Для цього достатньо лише відправити електронний запит до електронної системи.

Якщо вам відмовляють у наданні послуги або установа, до якої звернулися, не має системи електронного документообігу, звертайтеся на гарячу лінію МОЗ — 0 800 60 20 19 або Міноборони — 0 800 500 442.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати