12 травня 2021, 14:16

В Україні вироблятимуть будівельні матеріали за європейськими стандартами

Департамент містобудування та архітектури КМДА

В Україні розпочато імплементацію європейських нормативів щодо якості будівельної продукції, що дозволить посилити позиції українських виробників на міжнародному ринку. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Що зміниться у порядку видачі будпаспорта?"

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування і архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій. 

«Уряд затвердив постанову «Про затвердження переліку категорій будівельної продукції» на виконання Регламенту (ЄС) № 305/2011 Європейського Парламенту і Ради. Документ визначає категорії матеріалів для будівництва, для яких мають застосовуватись європейські документи з визначення прийнятності або розроблятися національні. Таким чином, експлуатаційні характеристики та показники продукції будуть чітко нормуватись, що забезпечить їх вищу якість та безпечність», - розповів Юрій Тацій. 

Він зазначив, що у проекті постанови, опублікованому на сайті Кабінету Міністрів, - 35 категорій будівельних матеріалів. Серед них - опорні частини будівельних конструкцій, гіпс та гіпсові вироби, навісні фасади, облицювання, структурне скління тощо. 

«Нормування цих категорій матеріалів згідно з європейськими стандартами також дасть змогу забезпечити вільний продаж української продукції на міжнародному ринку, адже буде усунутий технічний бар’єр щодо вимог до матеріалів. В свою чергу, це вплине і на якість продукції, що застосовується в Україні, бо виробники будуть зацікавлені у виготовленні хороших матеріалів для експорту за кордон», - пояснив Юрій Тацій. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати