11 червня 2015, 10:35

В Україні скасовано військовий збір при купівлі-продажу валюти

УНІАН

Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору", яким скасовується справляння військового збору у розмірі 1,5% з операцій купівлі-продажу фізичними особами іноземної валюти, набув чинності, повідомляє УНІАН.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Даний закон був опублікований 10 червня в газеті «Голос України» і починає діяти з наступного дня після його опублікування.

13 березня 2015 року в Україні був введений 1,5-відсотковий військовий збір з валютних операцій.

Даний збір було введено як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Профільний комітет парламенту, а також банкіри виступали за його скасування, оскільки, на їхню думку, військовий збір є додатковим чинником дестабілізації ситуації в банківському секторі.

Верховна Рада 12 травня скасувала військовий збір з операцій купівлі-продажу іноземної валюти фізичними особами, у червні закон підписав Президент.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати