17 липня 2019, 16:57

В Україні хочуть внести зміни для підвищення комфорту пацієнтів у лікарняних палатах

Прес-служба Мінрегіону

У проект нових державних будівельних норм щодо закладів охорони здоров’я пропонується внести низку важливих змін для підвищення комфорту пацієнтів у лікарняних палатах, зокрема, забезпеченості їх належною кількістю сучасних санітарних кімнат – туалетів та душових.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДФС запровадила низку е-сервісів в "Електронному кабінеті"".

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзезазначає прес-служба Мінрегіону.

"Жахливого сіро-зелено-синього кольору стіни, туалетні кімнати у коридорі на все відділення, зазвичай в незадовільному стані - така, на жаль, досі реальність багатьох українських лікарень. Звичайно, що в таких умовах краще не одужуватиметься. І цю "радянщину" вкрай треба змінювати, підвищувати умови для надання послуг. Тому ми вирішили повністю оновити застарілі норми щодо проектування закладів охорони здоров’я і одне з важливих питань - забезпеченість лікарняних палат туалетами та душовими. Пропозиція наразі така - щоб туалет і душова були в кожній палаті. У деяких звичайних лікарнях і в більшості приватних є такі палати. Ми ж хочемо зробити цю норму обов’язковою для всіх”, - сказав він.

За словами Парцхаладзе, вкрай важливо, щоб нові туалети та душові кімнати були доступними для маломобільних груп населення - людей з інвалідністю, пацієнтів з післяопераційним станом здоров’я, вагітних жінок тощо.

Нагадаємо, мовна стаття закону про освіту визнана конституційною.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати