22 липня 2019, 16:47

В Україні хочуть відтермінувати дію закону про мову

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №10466 від 19.07.2019 р. "Про внесення змін до Розділу IX "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" щодо відтермінування введення його в дію".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Набули чинності більшість норм закону про мову".

Мета проекту Закону - відтермінування введення в дію Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Законопроектом пропонується внести зміни до абз. 1 п. 1 Розділу IX "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної" після слів "через два місяці з дня його опублікування" доповнити словами "та вводиться в дію через 5 років після набрання ним чинності".

Як зазначається, прийняття законопроекту дозволить забезпечити "рівність конституційних прав і свобод громадян та не допустити привілеїв чи обмежень за мовними ознаками".

Нагадаємо, Уряд схвалив Стратегію популяризації української мови до 2030 р.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати