27 січня 2021, 17:53

В Україні хочуть штрафувати за затягування передачі документів на будинок ОСББ

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проєкт Закону  4086 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за порушення строку передачі документації на багатоквартирний будинок".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Керівників ВНЗ планують обирати по-новому: Рада прийняла за основу законопроект".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Законопроектом пропонується встановити відповідальність за порушення строків передачі документації попереднім балансоутримувачем та/або управителем, головою правління ОСББ, повноваження якого припинилися, посадовими особами попереднього управителя, замовника будівництва, попереднього власника будинку, у якості превентивної міри, спрямованої на попередження правопорушення та прискорення процесу передачі відповідної документації до ОСББ.

Так, пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення новою статтею 149-2 та передбачити адміністративну відповідальність за порушення строків передачі технічної та іншої передбаченої законодавством документації на багатоквартирний будинок.

Також проектом пропонується встановити 30-денний термін передачі документації замовником будівництва або попереднім власником будинку, колишнім балансоутримувачем багатоквартирного будинку або особою, яка здійснювала управління багатоквартирним будинком до створення об’єднання, головою правління об’єднання.

Нагадаємо, в Україні планують збільшити ліміт безподаткового пересилання товарів з-за кордону.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати