22 січня 2020, 11:25

В Україні хочуть покращити стан регулювання правовідносин до укладення основного договору

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №2762 від 16.01.2020 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення положень про попередній договір)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: ""Маски-шоу стоп-3" для IT-сфери: новий законопроект у ВРУ".

Так, законопроект розроблено з метою узгодження положень Цивільного кодексу України і Господарського кодексу України в частині укладення попередніх договорів.

Зокрема, пропонується скасувати встановлений чинним законодавством термін "не пізніше одного року з моменту укладення попереднього договору", впродовж якого суб’єкт господарювання зобов’язується укласти основний господарський договір на умовах, передбачених попереднім договором.

Законопроектом вносяться відповідні зміни до ст. 635 Цивільного кодексу України та ст. 182 Господарського кодексу України з метою їх гармонізації та, як наслідок, створення сприятливих умов для забезпечення функціонування такої правової конструкції як попередній договір.

Як зазначається, прийняття законопроекту дозволить покращити стан регулювання правовідносин на стадії до укладення основного договору.

Нагадаємо, Київрада хоче закликати Парламент залишати столиці 75% податку на доходи фізосіб.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати