31 липня 2015, 17:24

В Одесі обговорили шляхи покращення комунікації судової влади з громадськістю

Судова влада України

30 липня 2015 року у конференц-залі Одеського окружного адміністративного суду (м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14) відбулося засідання круглого столу на тему: "Шляхи покращення комунікації судової влади з громадськістю", повідомляє портал "Судова влада України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Даний захід є результатом грантової програми "Налагодження діалогу судів та ЗМІ – шлях до порозуміння з громадськістю", реалізованої за підтримки Проекту USAID "Справедливе правосуддя".

У роботі круглого столу взяли участь керівник Проекту USAID "Справедливе правосуддя" Девід Вон, голова Одеського окружного адміністративного суду Олег Глуханчук, голова правління ГО "Спілка юристів Одеської області" Олександр Рябець, представник Прес-центру судової влади Наталія Оленченко, начальник ТУ ДСА України в Одеській області Володимир Куценко, керівник апарату Одеського окружного адміністративного суду Ольга Пасічник, представники судів міста Одеси та інших регіонів, а також представники громадських організацій та правозахисники.

На даному заході було обговорено результати підготовки більше сотні працівників судів Одеського регіону, яку вони пройшли в межах названої грантової програми, що реалізовувалася ГО "Спілка юристів Одеської області" у партнерстві з Одеським окружним адміністративним судом за підтримки  Проекту USAID "Справедливе правосуддя".

Нагадаємо, що офіційна презентація грантової програми відбулася 20 березня 2015 року у прес-центрі інформаційного агентства "Одеса-медіа" в межах круглого столу "Підвищення якості роботи суду через налагодження діалогу з громадськістю та ЗМІ". Протягом чотирьох місяців прес-секретарі судів Одеського регіону поглиблювали свої знання у сфері налагодження комунікації із ЗМІ для забезпечення інформованості громадян про правила, процедури та обмеження в роботі суду; вдосконалювали навики написання прес-релізів та інформаційних повідомлень щодо роботи суду; отримували рекомендації щодо розповсюдження публічних документів та іншої відкритої інформації про суди; вчилися як правильно організовувати різноманітні прес-заходи; обговорювали пропозиції щодо розробки та впровадження ефективних комунікаційних стратегій судів.  

Учасники заходу висловили сподівання, що такі проекти створюють міцну основу для подальшої ефективної та довгострокової співпраці судів із ЗМІ, яка задовольнятиме потреби суспільства в одержанні об’єктивної інформації про реальний стан судової системи. Такий діалог необхідний для покращення розуміння представниками ЗМІ та громадськості місії і завдань суду, підвищення іміджу судової влади та відновлення рівня довіри до вітчизняної Феміди.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати